CLARICE BRIDAL

Svatební studio a agentura CLARICE BRIDAL se od roku 2008 zaměřuje na poskytování profesionálních svatebních služeb, které realizuje převážně v libereckém regionu. Během našeho působení v dané oblasti jsme měli možnost poznat mnoho partnerů, které jsme postupně vyzkoušeli v rámci realizací zakázek pro naše klienty. S těmi nejlepšími spolupracujeme do současné doby a jsme šťastní, že jsme s nimi v partnerském vztahu.

S každou novou svatební sezónou zaznamenáváme stoupající zájem o profesionální cateringové služby, které by bylo možno realizovatpod širým nebem nebo na místě, které si vyberou naši klienti.

V dané oblasti jsme však velice obtížně hledali spolehlivého partnera, kterého bychom mohli trvale a s důvěrou doporučovat našim klientům. Vždy jsme byli odkázáni pouze na externí dodavatelské firmy, které jsme měnili podle aktuální situace.

Toto se změnilo až v letošním roce, kdy jsme získali exkluzivní zakázku na zajištění kompletních svatebních služeb pro naše milé klienty z okresu Česká Lípa, které se měly realizovat pod širým nebem. Tyto služby zahrnovaly předsvatební přípravu, sestavení harmonogramu svatebního dne, zajištění svatebních šatů pro nevěstu, zajištění slavnostního obleku pro ženicha, zajištění slavnostního oblečení pro část svatebních hostů, zajištění výroby svatebních koláčků, zajištění výroby svatebních oznámení, zajištění výroby snubních prstenů, zajištění grafické vizualizace místa svatebního obřadu a svatební hostiny, zajištění svatebního altánu s příslušenstvím a mobiliářem, zajištění party stanu pro 100 svatebních hostů, zajištění stavby venkovního tanečního parketu, zajištění krytého pódia pro živou kapelu, výrobu veškerých svatebních tiskovin, výrobu a dodání svatebního dortu, zajištění svatebního fotografa, zajištění kompletních floristických služeb, zajištění svatebního kouzelníka, zajištění vypuštění bílých holubic, zajištění svatební koordinace a v neposlední řadě zajištění cateringových služeb.

Přípravné práce probíhaly bez větších problémů a velice brzy se nám podařilo zajistit spolehlivé a prověřené partnery u téměř všech požadovaných profesí. Skutečným oříškem se stalo nalezení cateringové firmy, která by byla schopna zajistit profesionální služby pro 100 svatebních hostů, přičemž se musela postarat o personální a materiální zajištění celé akce, včetně vlastního mobiliáře.

2 měsíce před plánovanou akcí jsme oslovili 8 cateringových společností a firem, které v okruhu cca 100 km od místa konání akce nabízejí cateringové služby. Žádná z nabídek oslovených firem však našeho klienta nezaujala. Několik firem se prezentovalo nejvyšší kvalitou, ale finanční nabídky, které jsme obdrželi, značně převyšovaly stanovený rozpočet. Další firmy zase svojí prezentací nezaručovaly potřebnou kvalitu nebo nebyly schopny na akci připravit obslužný personál nebo vlastní mobiliář.

Měli jsme velké štěstí, že jsme cca 14 dnů před plánovanou akcí získali kontakt na firmu Catering A Plus, která je složena z prvotřídních kuchařů a která se specializuje na poskytování profesionálního cateringového servisu v libereckém, středočeském a východočeském kraji.

Hned v úvodu našich jednání bylo zřejmé, že se jedná o sympatický tým profesionálních kuchařů, kteří jsou ochotni pozorně naslouchat přáním a požadavkům našeho klienta, přičemž jim nečiní problém sestavit cenovou nabídku, která respektuje předem stanovený rozpočet. Prakticky během 2 dnů jsme se společně s klientem shodli, že již žádného jiného partnera v oblasti cateringových služeb hledat nemusíme a s důvěrou jsme se obrátili na tuto firmu, která si sama zajistila vše potřebné k úspěšnému zvládnutí celé akce.

Ačkoliv se svatba konala v pátek třináctého, tak dopadla naprosto skvěle!!!

Tým Catering A Plus během svatebního dne zajistil pro 100 svatebních hostů netradiční občerstvení před započetím svatebního obřadu, naprosto fantastický svatební raut, veselé zakrojení svatebního dortu a skvostné večerní grilování, které se protáhlo až do ranních hodin.

Objednavatel služby, po skončení celé akce, vyhodnotil právě cateringové služby jako jednoznačně nejlepší.

Z uvedeného důvodu můžeme firmu Catering A Plus doporučit i dalším klientům!!!

My jsme šťastní, že jsme konečně nalezli spolehlivého partnera a těšíme se na další úspěšnou zakázku, kterou budeme 100% realizovat právě s touto firmou.

Jana a Michal Smolkovi
majitelé svatebního studia a agentury CLARICE BRIDAL
www.claricebridal.cz